DSC 0174

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie kompleksowymi usługami dekoratorskimi w zakresie dekoracji sal weselnych, kościołów, samochodów.

Spełniamy życzenia każdego klienta, przedstawiamy swoje projekty i dostosowujemy się do indywidualnych pomysłów. Każde zamówienie jest wyjątkowe i niepowtarzalne, spełniające potrzeby klienta pod względem stylu, kolorystyki i ceny. Gwarantujemy solidność i właściwe wyczucie estetyczne, indywidualne dla każdego z naszych klientów.

Nasze dekoracje są jedyne w swoim rodzaju. Zachwycają ludzi w każdym wieku. Dekoracje wykonujemy z balonów , tkanin, kwiatów żywych i sztucznych oraz elementów świetlnych. Z balonów wykonujemy serca, łuki, bramy, girlandy, winogrona, słupy, ściany, stroiki helowe, figury balonowe. Profesjonalnie łączymy dekoracje balonowe z różnego rodzaju tkaninami, kwiatami, wstęgami i innymi elementami dekoracyjnymi.


Układamy bukiety ślubne zgodnie z indywidualnymi projektami oraz na podstawie wskazanych wzorów lub dostępnych u nas katalogów. Ponadto zajmujemy się sprzedażą, produkcją, wypożyczaniem szerokiej gamy artykułów niezbędnych do udekorowania każdej uroczystości ślubnej jak i innych imprez okolicznościowych. Naszym klientom służymy fachowym doradztwem i bardzo miłą obsługą.

Posiadamy atrakcyjne ceny.